Reiki

Reikiseanss

Reikiseansi saad valida endale sobiva pikkusega sõltuvalt sellest, mis on seansile tuleku eesmärk. Seansi kestus varieerub 30-90 minutit. Seansse on võimalik omavahel kombineerida.

Reikiseanss 60 min

  • Sellele eelneb lühike vestlus/konsultatsioon
  • Enne seansi alustamist ja ka peale lõpetamist kontrollin keha energeetilist seisundit
  • Peale seanssi annan läbi seansi tunnetuse lühikese ülevaate keha energeetilisest seisundist

Reikiseanss 90 min

  • Pikem seanss hõlmab endas pikemat vestlust/konsultatsiooni nii enne kui pärast
  • Enne seansi alustamist ja ka peale lõpetamist kontrollin keha energeetilist seisundit
  • Võimalik teostada ka energeetilist süvapühastust

Harjumusest/sõltuvusest vabastamise seanss 30 min

  • Seanss toimub istudes, kui lisandub ka reikiseanss, siis hiljem jätkub lamades
  • Vajalik teha mitu seanssi järjest (kuurina), võib lisada ka reikiseansile

Kaugreiki saatmine 60 min

  • Selleks ei ole vaja stuudiosse tulla, klient võib selle vastu võtta talle sobival ajal ajal ja sobivas kohas
  • Sellele eelneb lühike vestlus telefoni või e-kirja teel, samuti järgneb tagasiside peale seanssi

Seansi aja võid kokku leppida e-kirja teel kersti@hingelaegas.ee või telefoni teel +372 5664 3151.

PS. Kuna tegelen usinalt astroloogia õpingutega ja soovin sama usinalt seda praktiseerida, siis soovi korral saan teha Sulle lühikese sünnikaardi analüüsi (kuni 30 min), mille eest seansile eraldi tasu ei lisandu. Selleks pead lihtsalt seanssi broneerides andma teada enda sünnikuupäeva, sünni kellaaja ja sünnikoha andmed.

Reikiterapeut

Reiki seansse teostab reiki II astme terapeut Kersti Kase. Kersti avastas reiki enda jaoks 2019. aastal enese avastamise ja tundma õppimise rännaku käigus.

Ise kirjeldab ta teekonda reikini järgmiselt: “Olin selleks hetkeks juba teadlik tšakratest ja proovinud ka erinevaid meditatsioone. Samuti olin asunud ashtanga joogat praktiseerima. Kuid tõeline mõistmine sellest, kuidas kõik meie ümber ja meie ise oleme energia (mida kinnitab teaduslikult ju isegi kvantfüüsika) jõudis minuni alles reikiga tegelemise teel. Reiki oli minu jaoks nagu niit, mis ühendas kõik vajalikud punktid ja tõi sisemise selguse. See aitas mul paremini mõista, kuidas kõik haigused ongi tegelikult kinni meie mõtlemises ja seeläbi ka energiakehas. Samuti on aidanud reiki mul saavutada sügavamat ühendust iseenda Kõrgema Minaga ning leida tasakaal iseendas. Seda sama selgust ja tasakaalu tahan anda edasi ka oma klientidele läbi teraapia.”

Toimumise koht

Reikiseansile saad tulla Devi Reikistuudiosse, aadressile Pikk 12b, Tartu. Vastuvõtt toimub kokkuleppel.

Reikiseansi läbiviimine

Seansile tuleks tulla mugava riietusega, milles saad ennast vabalt tunda. Enne seanssi vesteleme lähemalt, mis on seansile tuleku eesmärgiks, et vajadusel saaks seansi ajal keskenduda probleemsematele piirkondadele.

Seansi ajal lamab reikisaaja riietatult massaažilaual, kaetuna pehme tekiga. Seansi ajal kõlab taustaks rahustav ja meditatiivne muusika, mis aitab saavutada sügavamat lõdvestust. Keha kaetakse nii eest kui tagant erinevate käteasenditega, tasakaalustades energiakeskuseid. Seansi järel on soovitatav juua puhast vett või taimeteed, et toksiinid saaksid kehast kergemini väljuda. Vee ja tee joomise võimalus on olemas ka stuudios kohapeal, kuid loomulikult võid soovi korral võtta kaasa ka enda veepudeli.

Peale seanssi

Ühe seansi mõju kestab 1-2 päeva. Soovitatav oleks reikiseansse võtta järjest, näiteks 2-6 korda, et teraapia mõju oleks efektiivne. See sõltub loomulikult keha energeetilisest seisundist, vahel võib piisata ka ainult ühest seansist, vahel oleks vaja isegi pikemalt käia. Selleks soovitan jälgida ka enda enesetunnet ja lähtuda sellest.

Energeetiliste blokeeringute eemaldamiseks ei piisa ainult reikiseanssidest. Reikiterapeut annab inimese energeetikale vaid impulsi tervenemiseks, kuid see ei jää püsima, kui inimene ei jätka paralleelselt tööd ka enda mõttemaailmaga. Enamus probleeme ja füüsilisi vaevusi saavad alguse vanadest mõtte- ja käitumismustritest, mis vajavad muutmist ja ümberhäälestamist.

Esimestel päevadel peale seanssi tulevad esile alateadvuslikud blokeeringud ja keha väljutab toksiine. Alles seejärel saab keha puhastuda ja täituda universaalse eluenrgia ehk reikiga, mis harmoniseerib ja aitab kehal ise terveneda.

Reikiseansi positiivsetest mõjudest võid lugeda lähemalt SIIT.

Võimalikest energeetilistest blokeeringutest loe lähemalt SIIT.

error: Sisu on kaitstud!
et