Astroloogia

Tasakaalukas ja optimistlik noorkuu Sõnnis, 11.05.2021

Eesootaval noorkuul ühinevad Kuu ja Päike Sõnni tähtkujus 11. aprilli õhtul kell 22.00.

Noorkuu sümboliseerib uut algust ja sel ajal on alati hea teostada rituaale, mis on seotud uute alguste manifesteerimisega. Noorkuurituaalid tuleks läbi viia esimese kaheksa tunni jooksul peale noorkuud. Soovide täitumiseks või vähemalt esimeste viljade ilmnemiseks anna aega kuni järgmise täiskuuni, mis toimub Sõnni märgis (umbes poole aasta pärast).

Sel korral on toetatud keskendumine soovidele, väärtustele ja plaanidele, milles soovid kindlust ja stabiilsust, kuna noorkuu toimub Sõnni märgis. Suurepärane aeg tugevdada oma soove ja tahtmisi.

Üldjoontes on tegemist mõnusa ja rahuliku noorkuuga, mida ei varjuta väga tugevad pingeaspektid – erinevalt viimasest täiskuust Skorpioni märgis.

Sõnni märki (ja ka noorkuud) valitsev planeet Veenus on nutikas ja uudishimulikus Kaksikute märgis, mis toob vajaduse vabaduse ning lõbusa, kerge ja lihtsa suhtlemise/suhete järele, kuid tasakaalukas ja stabiilses Sõnni märgis paiknevad Päike ja Kuu annavad sellele mõnusat maandust ja ankurdust. Suhted on ühest küljest vabad ja muretud, kuid samas mitte ülemäära, ning parasjagu kindlad ja stabiilsed.

Positiivset rakendust pakub ka Kaksikute märgis paiknev Merkuur, mis moodustab sekstiili vana hea Saturniga. Kui muidu mõjuks Merkuur Kaksikutes uudishimulikult, aga samas pinnapealselt ega viitsiks teemadesse süveneda, siis sellise aspektiga pakub Saturn talle parasjagu ohjamist, et praegused energiad aitaksid meil vajalikesse teemadesse, lepingutesse ja suhtlemisse süveneda ning seeläbi võib saadud sõlmitud nii mõnigi kasulik kokkulepe või leping. Saturn aitab asjad läbi mõelda ja vahest isegi võtta õppust mõnest varasemast veast ning teha seekord asju teisiti. Kuna Saturn on astroloogias tuntud ka kui Suur Õpetaja, siis võib sel noorkuu perioodil tulla Sinu ellu ka mõni mentor või õpetaja, kes oskab oskab Sulle vajalikes küsimustes nõu anda. Mis teemadega küsimused ja nõuanded seotud on, sõltub, millistes majades asuvad Kaksikute ja Veevalaja märk Sinu enda isiklikus sünnikaardis.

Noorkuu Sõnni märgis võib suurendada meelelisust, kuna Sõnni märk valitseb meie meeli ja sensuaalsust, ning muuta üldse meeled ärksamaks ja teravamaks.

Lisaks võib Veenuse mõju tuua liiga palju optimismi, kuna ta on pingeaspektis Jupiteriga. Jupiter on muidu küll avardumise, külluse ja hea õnne planeet, aga vahel kipub ta liiga palju avardama ja asju üle paisutama. Pigem oleks hetkel asjakohane korrata vanarahva tarkust – ära hõiska enne õhtut. See mõju on küll kaugenev, see tähendab, et täpne aspekt oli juba ära ja peale seda hakkab mõju vähenema, kuid nagu uudisteski võis märgata, siis paljudes kohtades leevendati piiranguid, mis tõi kaasa eufoorilise peomeeleolu. Hetkel võib küll kergendunult hingata ja mõneks ajaks tundubki kõik justkui „normaalne“, kuid tõenäoliselt pole lugu sellega veel läbi ja järg on ootamas.

Noorkuu energiatele lisab oma mõju ka Marsi harmooniline aspekt Uraaniga, tuues muudatusi ja andes energiat kodu, perekonna ja kinnisvaraga seotud teemades. Aspekt lisab ka enesekindlust riskide võtmisel ning võib tuua uuendusi või innovaatilisi lahendusi/arenguid tehnoloogia vallas.

Head ärivaistu ja intuitsiooni toetab ka noorkuuga soodsas aspektis olev Neptuun.

Väheneva mõjuga on tunda ka Pluuto mõju, mis on harmoonilises seisus noorkuuga. Pluutole meeldib olukordi ja ümbrust tranformeerida. Kus iganes majas Pluuto paikneb Sinu sünnikaardis (Pluuto on hetkel retrograadis Kaljukitses), sinna toob ta ka muudatusi. Üldplaanis võib see tähendada muudatusi majanduses – kas leitakse uued võtted või lahendused majanduse turgutamiseks või siis inimeste toetamiseks, kes on kaotanud töö või sattunud praeguste olude tõttu majanduslikesse raskustesse. See aspekt võib pakkuda uusi lahendusi ka tervishoiu vallas või füüsilise tervise parandamise osas. On võimalik, et turule tuleb mõni uus ravim, millel on positiivne mõju meie tervisele. Pluuto on seotud ka saladustega, seega kui taevaplaanil leiab aset oluline aspekt selle planeediga, siis alati on võimalik, et vaiba alla pühitud „tolm“ tõmmatakse nähtavale, see tähendab, et ilmsiks võib tulla mõni varjatud infokilluke.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et