Astroloogia

Täiskuu Kaljukitses, 24.06.2021 – luba vanal minna ja võta vastu uus

Lõpuks! Merkuuri retrograad on läbi ja sel korral ei ole koos täiskuuga ka kuuvarjutust. Nii et kui soovid teha maagilisi ja võimsaid rituaale, mida toetab ka alles mõni päev tagasi olnud suvise pööripäeva vägi, siis nüüd on selleks just õige aeg.

Täiskuuaeg on kulminatsioon ja tagasivaade sellele, mis toimus kuus kuud tagasi, kui leidis aset noorkuu selles samas tähemärgis. Aeg lasta lahti teemadest ja inimestest, kes hoiavad Sind tagasi Sinu isikliku arengu teel ja kes takistavad Sul teostamast Sinu kõrgemat potentsiaali. Aeg anda andeks tehtud vead nii endale kui teistele ja liikuda edasi ilusama helgema tuleviku suunas.

Sel korral toimub täiskuu Kaljukitse märgis jaanipäeva õhtul, s.o 24. juunil kell 21.39. Juunikuu täiskuu on ka selle aasta viimane superkuu! See tähendab, et täiskuu ajal on Kuu Maale kõige lähemal, tuues sellega ka valgemad ööd, kui tavaliste täiskuude ajal. Kuigi suvise pööripäeva ajal ongi aasta kõige valgemad ööd.

Selle täiskuu teemad toovad uuesti fookusesse 13. jaanuaril aset leidnud Kaljukitse märgis olnud noorkuu ajal üles kerkinud olukorrad ja mõtted. Meenutuseks võid vaadata tol ajal tehtud pilte või saadetud sõnumeid ja e-kirju, et olla valmis uuesti sarnaste teemade üleskerkimiseks. Kas tuues loodetud viljad (või vähemalt esimesed märgid sellest, et viljad hakkavad küpsema) või lahendused kerkinud probleemidele. Vahel võib elu tuua päevakorda ka sama dilemma, mille ees olid siis, aga nüüd pead ikkagi ise vastuseni jõudma. Täiskuu mõju kestab kolm päeva enne ja kolm päeva pärast täiskuud.

Täiskuu ajal on Päike alati Kuuga vastasseisus, kutsudes esile vastandumist ego ja tunnete vahel. Samuti võib see esile kutsuda konflikte, eriti lähisuhetes – kas perekonnaliikmete, laste või partneriga. See võib tekitada sisemist ärevust ja kõrgendatud tundlikkust Sind ümbritsevate inimeste sõnade või tegude suhtes.

Kuu Kaljukitses toob esile praktilise mõttemaailma ja suhtumise, andes sisemise vajaduse konkreetsemate struktuuride ja reeglite järele. Vahest läbi aja ja ressursside efektiivsema kasutuse. Kuna Päike on aga samal ajal Vähis, siis väljenduvad need teemad pigem kodu ja perekonnaga seotud teemades. See täiskuu on hea aeg leida tasakaal töö ja pereelu vahel – näiteks tehes konkreetsemaid päevaplaane, et aega jääks lisaks suurele töötegemisele ka lähedaste ja iseenda jaoks. Töö ei lõppe kunagi otsa, seega ära jää ootama, et Sa siis teed seda või teist, kui mingi tähtis tööprojekt on lõpuni viidud, vaid püüa võtta pere ja iseenda jaoks teadlikult aega. Just lähisuhted on need, mis annavad meile tuge ja motivatsiooni elus edasi liikuda ning nautida tööga saavutatud vilju.

Juunikuist täiskuud mõjutab tugevalt ka Veenuse vastasseis Pluutoga. See võib tekitada pingeid ja võimuvõitlusi suhetes, mitte ainult romantilistes, vaid ka ärilistes partnerlussuhetes. Pluuto sunnib meid nägema tõde seal, kus varem oleme pilgu eemale pööranud ja ignoreerinud sulaselget tõtt. Esile võivad kerkida ka saladused või teise inimese (või hoopis Sinu) varjuküljed, mis nõuavad tähelepanu ja tegelemist.

Kui aga välja ujuvad mõned varjatud teemad, siis kipub see kaasa tooma kriisi suhetes. Tervisliku suhte üks põhitalasid on ju ikkagi usaldus. Sellisel juhul tuleks püüda ikkagi kahe jalaga maa peale jääda ja olukordi rahumeelselt lahendada, kuna Pluuto kipub esile tõstma meie varjukülje, selle tumedama ja hävitava poole, mis on peidetud kuskile sügavale. Kui pead tahab tõsta armukadeduse koletis, siis püüa rahumeelelt analüüsida, kas selleks on ikkagi põhjust või on tegemist Sinu enda sisemise ebakindluse ja hirmuga jääda kaaslasest ilma. Kui aga tunned, et tõepoolest oli põhjust, siis püüa enne ennatlike järelduste tegemist jõuda olukorra tuumani.

Pluuto ja Veenuse opositsioon võib tuua esile võimuvõitluse ka naistega seotud gruppides või ka lihtsalt sõpruskonnas. Nüüd pole hea aeg mõnele naisele “varba peale astuda”, sest Pluuto annab jõudu ja kindlust enda eest seista ning oma tõekspidamiste eest välja astuda.

Juhul kui praegusel perioodil on aga põletav tahtmine teha totaalne makeover, siis mõtle ikka enne läbi, mida ja kuidas, muidu võib tulemus Sind ennastki ehmatada.

Vahetult enne täiskuud teeb aga Jupiter väga harmoonilised aspektid Päikese ja Kuuga, mis kandub edasi ka täiskuuperioodi. See lisab eneseusku ja enesekindlust, andes võimaluse unistada suurelt ja võimsalt, tuues ka häid võimalusi ja pakkumisi ning õnne ettevõtmistes.

Igal juhul võib Kaljukitse märgis täiskuu tuua suuri lõppe ja samas ka uusi algusi, sest seal, kus sulgub üks uks, avaneb alati uus. Lõpud ja algused võivad aset leida nii suhetes kui näiteks rahaasjades. Mis iganes vajab muutmist, siis ära tõrgu, vaid liigu vooluga kaasa – nii on endal lihtsam kohaneda. Praegused harmoonilised aspektid on Sulle kindlasti toeks – Sina pead lihtsalt endasse uskuma, et Sa suudad, oskad ja jaksad. Sa oled väärt kõike, millest unistad!

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et