Astroloogia

Harmooniline täiskuu Neitsi tähtkujus 27.02.2021

Täiskuuaeg on kulminatsioon ja tagasivaade sellele, mis toimus kuus kuud tagasi, kui leidis aset noorkuu selles samas tähemärgis. See on aeg murda mustreid ja leida uusi viise, mis takistavad jõudmast lähemale iseenda isiklikule rahulolule ja õnnetundele.

Sel korral tuleks pöörata pilk hetkeks tagasi 17. septembrisse, kui oli Kuu loomine Neitsi tähtkujus. Selleks võid vaadata tol hetkel tehtud pilte või saadetud sõnumeid ja e-kirju, et meenutada teemasid, mis võivad nüüd esile kerkida. Mis iganes seemned sel hetkel maha panid, siis just need teemad kerkivad uuesti päevakorda. Kas tuues loodetud viljad (või vähemalt esimesed märgid sellest, et viljad hakkavad küpsema) või leides lahendused kerkinud probleemidele. Täiskuu mõju kestab kolm päeva enne ja kolm päeva pärast täiskuud. Sel perioodil on sobilik teha ka täiskuurituaale.

Veebruaris leiab täiskuu aset Neitsi tähemärgis, 27. veebruaril kell 10:17.

Täiskuu ajal on Päike alati Kuuga vastasseisus. Just seetõttu tunned vahel, et täiskuu ajal võivad omavahel vastanduda ka Sinu ego ja tunded. Samuti võib see esile kutsuda konflikte, eriti lähisuhetes – kas perekonnaliikmete, laste või partneriga.

Sel korral võid aga tajuda Päikese ja Kuu opositsioonist enam Saturni ja Uraani kvadraadist tekkivat pinget. Täpne aspekt leidis aset küll 17.02., kuid kuna need on suured planeedid ja paiknevad Päikesest kaugemal, siis liiguvad nad aeglasemalt ning nende vaheliste aspektide energia annab ennast tunda pikema aja jooksul, kui ainult täpse aspekti päeval.

Saturni kvadraat Uraaniga leiab sel aastal aset veel kaks korda, seega on selle mõju tunda tegelikult terve aasta vältel. See aspekt toob välja muutustega kohanemise raskused, soovimatuse muutustega kaasa minna ja soovi hoida ikka vanast kinni. Samuti näitab see aspekt vabaduse piiramist. Järgmised täpsed pingeaspektid Saturni ja Uraani vahel leiavad aset 15. juunil ja 24. detsembril.

Saturni kvadraat Uraaniga tekitab vastandumist erinevate nende planeetidega seotud teemade vahel. Saturn versus Uraan; vastutus ja kohustused vs iseseisvus ja vabadus; stabiilsus vs muutused; traditsioonid vs innovatsioon; sõnakuulekus vs mäss; rutiin vs põnevus; religioon/spirituaalsus vs teadus; konservatiivsus vs liberaalsus; mõistlik vs pöörane; vana vs uus; minevik vs tulevik.

Seda pingeaspekti leevendavad ja selle asemele toovad positiivseid tuuli selle täiskuu ajal Uraani harmoonilised suhted Kuu ja Päikesega. See aitab muutustega kergemini leppida ja nendega sujuvamalt kaasa minna. Mis iganes muutuseid oled siiani plaaninud ja muudkui edasi lükanud, kas hirmust või harjumusest, siis nüüd on just õige aeg need muudatused ellu viia. Kui oled võtnud enda kanda liiga palju teiste muresid või suurest kohusetundest tegelenud asjadega, mille eest peaksid vastutama teised, siis just nüüd soodustab energia üleliigsetest kohustustest vabanemist. Või kui oled tahtnud mõnest inimesest lahti lasta ja elus liikuda, aga pole siiani suutnud, siis praegu on selleks igati soodne aeg, et keerata enda elus uus puhas lehekülg. Kui vabastad enda elust selle, mis sinna tegelikult ei kuulu, siis sellega lood ruumi uute põnevate võimaluste jaoks. Nii aitad Sa tuua enda ellu positiivseid muutuseid, liikuda edasi suurema iseseisvuse ja valikuvabaduse suunas.

Päikese sekstiil Uraaniga lisab enesekindlust ja ambitsiooni ning aitab meil mõelda kastist väljaspool. See lisab originaalsust, tugevdab intuitsooni ja võimendab loomingulisust. See aspekt võimendab soovi suurema iseseivuse järele ja trotsib traditsioone.

Kuu trigoon Uraaniga omakorda toetab seda, tugevdades eneseteadlikkust, loomingulisust ja intuitsiooni, et rakendada enda ellu positiivseid muudatusi. See toetab meele paindlikkust ja avatust, et haaraksid uutest headest võimalustest ja läheksid vooluga kaasa. Toetab uute võimaluste otsimist ning nende järele haaramist. See võib Sinus esile kutsuda sellise mõnusa kõditava sisetunde, et nüüd, kohe-kohe, on midagi juhtumas. Midagi head. See on suurepärane aeg halbadest harjumustest vabanemiseks ning ebatervetest ja mitterahuldavatest suhetest lahkumiseks.

Sel perioodil on võimalik kohata juhuslikult inimesi, keda poleks arvanud kohata. Samas võib tekkida tõmme kõige ebatavalise vastu, ka ebatavaliste või teistsuguse kultuurilise taustaga inimeste vastu.

Kuna 25. veebruaril liigub Veenus Kalade tähemärki, siis toob see esile inimeste armastava, sensuaalse ja unistava külje ning äratab inimestes lootusetud romantikud. Seetõttu võib juhtuda, et nii mõnigi võib ülepeakaela ära armuda. Aga sellega tasub ettevaatlik olla, et Kalade unistav loomus ei looks roosasid prille, mida eest võttes tabaks hiljem karm reaalsus.

Põnevat ja romantilist täiskuud!

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et