Astroloogia

Optimistlik täiskuu Veevalajas, 22.08.2021

Sel korral on täiskuu Veevalaja märgis 22. augustil kell 15.01.

Täiskuuaeg on kulminatsioon ja tagasivaade sellele, mis toimus kuus kuud tagasi, kui leidis aset noorkuu selles samas tähemärgis. Aeg lasta lahti teemadest ja inimestest, kes hoiavad Sind tagasi Sinu isikliku arengu teel ja kes takistavad Sul teostamast Sinu kõrgemat potentsiaali. Aeg anda andeks tehtud vead nii endale kui teistele ja liikuda edasi ilusama helgema tuleviku suunas.

Selle täiskuu teemad toovad taas fookusesse 11. veebruaril aset leidnud Veevalaja märgis olnud noorkuu ajal üles kerkinud olukorrad ja mõtted. Samuti on see tagasivaade 21. detsembril aset leidnud Jupiteri ja Saturni suure konjunktsiooni teemadele. Mõneti on see nagu juulis Veevalaja märgis aset leidnud täiskuu kordus, kuid märksa positiivsemas võtmes, kuna sel korral on Kuu ühenduses positiivsuse ja külluse planeedi Jupiteriga.

Meenuta teemasid, mis kuu aega tagasi olid Sinu tähelepanu keskpunktis. Samas võid meenutuseks vaadata ka 11. veebruaril Kuu loomise paiku tehtud pilte või saadetud sõnumeid ja e-kirju, et olla valmis uuesti sarnaste teemade üleskerkimiseks. Kas tuues loodetud viljad (või vähemalt esimesed märgid sellest, et viljad hakkavad küpsema) või lahendused kerkinud probleemidele. Vahel võib elu tuua päevakorda ka sama dilemma, mille ees olid siis, aga nüüd pead ikkagi ise vastuseni jõudma. Täiskuu mõju kestab kolm päeva enne ja kolm päeva pärast täiskuud.

Täiskuu ajal on Päike alati Kuuga vastasseisus, kutsudes esile vastandumist ego ja tunnete vahel. Samuti võib see esile kutsuda konflikte, eriti lähisuhetes – kas perekonnaliikmete, laste või partneriga. See võib tekitada sisemist ärevust ja kõrgendatud tundlikkust Sind ümbritsevate inimeste sõnade või tegude suhtes.

Kuu on ka sel korral Veevalajas, esindades rahvast, kollektiivset ühtsust, võrdõiguslikkust, õiglust, ning talle vastanduv Päike on veel viimasel minutil Lõvis, mis esindab pigem eliiti, individualismi, privileege, isiklikku väljapaistvust. See võib taas tuua esile pinged, kus kõik on justkui võrdsed, aga tundub, et mõned on võrdsemad. Sel korral toetab seda oma positiivse ja optimistliku hoiakuga Jupiter, tuues rahva poolele tunde, et lõpuks läheb kõik ikkagi hästi ja kuskilt justkui kumab juba lootusekiir.

Jätkuvalt on aktuaalne rahva lõhestamise ja polariseerimisega seotud teemad. Samas kui juulis tundus, et ühtedele on kõik lubatud ja teistele mitte, siis nüüd hakkavad kaalukeeled ühtlustuma. Need, kes tundsid enne ebaõiglust, siis nüüd see tunne väheneb. Kas selle võrra, et olukord läheb kõigile paremaks või lihtsalt “lüüakse kõiki sama vitsaga”. Jupiteri kohalolu soodustab uute lahenduste leidmist, mis aitavad rahvast kokku tuua, mitte seda rohkem lõhestada. Päike on veel Lõvis ja saab saab sellele suurepäraselt kaasa aidata, kuna Lõvi on väga loominguline märk ja uued ühendavad ideed võiksid veel esile kerkida. Ühendades Lõvi loomingulisuse ning Veevalaja tehnoloogilise ja elektroonilise aspekti, siis võib tõenäoliselt ka sel täiskuuperioodil oodata uusi tehnilisi lahendusi, mis võiksid olla kasulikud kogu inimkonnale.

Veevalaja märgi täiskuu energiatesse on jätkuvalt haaratud ka Pluuto ja Merkuur, sel korral läbi harmoonilise aspekti, ning see võib kaasa aidata muutustele kommunikatsiooni ning tehnoloogia ja meedia valdkonnas. Samas võib see aspekt aga paljastada ka mõned sõnumid ja uudised, mis on seni varjul olnud, või lihtsalt tuua ootamatusi, milleks kegi pole valmis olnud. Sõnadel on sel ajal suur jõud – seega tasub ette vaadata nii enda sõnadega kui pöörata tähelepanu avalikkuses kajastatavatele sõnumitele. Kuna Merkuur on veel ühenduses Marsiga ning üheskoos moodustavad nad aspekti Uraaniga, siis võib meedias kõlada väga ootamatuid ning mõneti üllatavaid sõnumeid ja sõnavõtte. Tunda on otsekohesust ja ka pisut teravust, mingit udujuttu ei tasu praegu suust välja ajada, kuna Merkuur oma kodumärgis Neitsis on terava taibuga ja tajub asju selgemini kui tavaliselt, isegi kui Neptuuni hägusus püüab teda õigelt rajalt kõrvale juhtida ja segadusse ajada.

Suhete valdkonnas on hea aeg arutada läbi jagatud kohustused ja vastutused. Mida paremini on korraldatud igapäevaelu praktilised teemad, seda paremini laabub ka suhe.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et