Astroloogia

Erakordselt värske energiaga Noorkuu Kaljukitses toob uue alguse

Noorkuu on aeg uuteks algusteks, uute sihtide seadmiseks, uute ideede loomiseks ja tulevikuseemnete külvamiseks. See ei ole veel aeg tegutsemiseks, vaid aeg mõtete ja ideede kavandamiseks ning loomiseks.

Sel korral leiab noorkuu aset 23 kraadi Kaljukitse märgis 13.01.2021 kell 7 hommikul. Kaljukits kuulub kardinaalsete märkide hulka ning kardinaalsed tähemärgid (Jäär, Vähk, Kaalud, Kaljukits) on suurepärased uute asjade alustajad. Kaljukitse noorkuu mõju on tuntavam just nende tähemärkide puhul.

Kaljukitse energia aitab meil keskenduda teda iseloomustavatele omadustele ja rakendada neid positiivselt oma ellu. Kaljukits on visa, leidlik, tark, ambitsioonikas, kindel ja ustav ning samas distsiplineeritud ja ettevaatlik. Selle tähemärgi energia soodustab keskendumist praktilistele, reaalsetele ja pikaajalistele eesmärkidele. Ideaalne aeg tulevikuplaanide tegemisele ja realistlikku laadi unistamisele ning kohustuste ja vastutuste paika panemisele. Kaljukits annab meile tahtmist ja energiat luua oma elus korda ning panna paika konkreetsed plaanid, et poole aasta pärast saaks praegu külvatud seemnetest kasvanud viljasaaki koristama hakata (sest poole aasta pärast on saanud Kaljukitse kuu tsükkel täis ning täiskuu on viljade koristamise aeg).

Kui noorkuu üleüldiselt märgib uusi algusi, siis sel korral sümboliseerib see kohe topelt uut ja värsket algust. Jaanuarikuine Kuu loomine tundub meile värskem kui tavaliselt, kuna samal ajal leiab aset ka Kuu ühendus Pluutoga ja Pluuto on planeet, mis on seotud surma ja uuestisünniga. Selline ühendus toob meile energia, mis suurendab meie keskendumisvõimet, tähelepanelikkust ja ambitsioonikust.

Pinget tekitab aga Marsi kvadraat Saturniga, mille mõju on seekord tugevam kui tavaliselt. See pingeaspekt võib muuta meid tujukaks, mässumeelseks, isekaks ja ettearvamatuks. Keeruline on leida tasakaalu usina töötamise ja puhta laiskuse vahel. Kogeme kord üht, siis teist äärmust. Isegi kui on olemas tahe ja eesmärgid, siis ikka tundub justkui oleksid mingid takistused tee peal ees. Kui tunned, et miski ei laabu nii hästi, kui sooviksid, siis võta lihtsalt aeg maha ja mõtle asjad veelkord läbi. Võib-olla saad midagi veel paremaks lihvida. See aspekt toob kaasa ka pinnapealsuse – raske on minna teemadesse süvitsi ja põhjalikult. Kalduvus on olla emotsionaalselt karm ja kibestunud.

Positiivseid mõjusid toob endaga aga Veenuse trigoon Uraaniga, mis tekib noorkuupäeval õhtu poole. See aspekt aitab meil oma kestast välja tulla ning lisab meile julgust juurde. Tähelepanu köidab kõik, mis on uus, värske, ebatavaline ja innovatiivne. Seda eriti romantilistes suhetes või naudingutega seotud teemades või hoopiski finantsküsimustes. Raha teenimiseks (või ka kulutamiseks) võib tulla uusi huvitavaid mõtteid. See aspekt soodustab ka eksperimenteerimist ja improviseerimist teistega suhtlemisel ja enese väljendamisel, muutes meid suhtlemisel ja tunnete välja näitamisel vabamaks ning lubades meil tajuda ilu ka harjumatus ja ebatavalises.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et