Astroloogia

Energiline täiskuu Kaalude tähtkujus, 28.03.2021

Täiskuuaeg on kulminatsioon ja tagasivaade sellele, mis toimus kuus kuud tagasi, kui leidis aset noorkuu selles samas tähemärgis. See on aeg murda mustreid ja leida uusi viise, mis takistavad meid jõudmast lähemale iseenda isiklikule rahulolule ja õnnetundele.

Sel korral tuleks pöörata pilk hetkeks tagasi 16. oktoobrisse, kui oli Kuu loomine Kaalude tähtkujus. Selleks võid vaadata tol ajal tehtud pilte või saadetud sõnumeid ja e-kirju, et meenutada teemasid, mis võivad nüüd esile kerkida. Vahel võib see toimida ka ainult vaimsel või hingelisel tasandil, seotult meie enda mõtete või tunnetega. Just need teemad kerkivad uuesti päevakorda. Kas tuues loodetud viljad (või vähemalt esimesed märgid sellest, et viljad hakkavad küpsema) või leides lahendused kerkinud probleemidele. Täiskuu mõju kestab kolm päeva enne ja kolm päeva pärast täiskuud.

Sel korral leiab täiskuu aset Kaalude tähemärgis, 28. märtsil kell 21.48.

Täiskuu ajal on Päike alati Kuuga vastasseisus, kutsudes esile vastandumist ego ja tunnete vahel. Samuti võib see esile kutsuda konflikte, eriti lähisuhetes – kas perekonnaliikmete, laste või partneriga.

Õnneks on eesootav täiskuu aga Kaalude tähtkujus. Kaaludele meeldib, kui kõik on tasakaalus, harmooniline ja õiglane ning neile ei meeldi äärmused. Kaalud otsivad enamasti lahendusi, mis oleksid sobivad kõigile osapooltele. Kuna aga Kaalude valitsev planeet Veenus on Kuuga vastasseisus ning hoopis „kampa löönud“ tulises Jäära märgis Päikese ja asteroid Chironiga, siis võib see viidata asjaolule, et mingis valdkonnas on meil võimalik tunda, mis tunne on olla kellegi teise nahas (näha asju nende vaatevinklist). Chironit nimetatakse astroloogias ka haavatud ravitsejaks. Chiron on justkui see abikäsi või õpetaja kuskilt väljastpoolt, kes aitab meil selgust leida iseendas. Praeguste soodsate täheseisudega aitab ta ka mingil moel ravitseda vanu hingehaavu ja leida mõistmist, miks miski on juhtunud.

Samal ajal kaunistab taevakaarti ka imeline suur trigoon õhumärkides Kuu, Saturni ja Marsi vahel. Lisaks on Mars ühenduses Kuu põhjasõlmega ning Päike koos Veenuse ja Chironiga moodustavad ka harmoonilise sekstiili Saturniga.

Õhuenergia toob meieni palju mentaalset energiat, mis soodustab uute lahenduste leidmist. Aga selliste, mis sobivad kõigile, sest Kuu on ikkagi tasakaalu ja õiglust otsivas Kaaludes. Ühest küljest toob see trigoon kaasa palju vaibumatut energiat erinevate projektide alustamiseks ja lõpuleviimiseks – eriti teemades, mis on seotud Kaksikute tähemärgiga (sotsiaalne suhtlemine või sotsiaalmeedia, intellektuaalsed tegevused – lugemine, kirjutamine, ajakirjandus jne). Teisest küljest toob õhuenergia endaga ka emotsionaalse stabiilsuse ning aitab mõelda ja tegutseda enda sisetunde järgi.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et