Astroloogia

Päike Veevalaja märgis toob uusi teadmisi ja muudatusi

Kõigepealt soovin rohkelt õnne, rõõmu ja armastust ning tugevat tervist kõigile Veevalaja päikesemärgi sünnipäevalastele!

19.01. hilisõhtul kell 22.40 liikus Päike Veevalaja märki, kus ta viibib kuni 18.veebruarini.

Ees ootav kuu, mil Päike liigub Veevalaja märgis, toob meile nii suures koguses Veevalaja energiat, et see ei jää meil kindlasti märkamata. Lisaks Päikesele on Veevalaja märgis praegu Saturn, Jupiter ja Merkuur. Veebruaris liitub nendega ka Veenus ning noorkuu ajal liigub sinna ka Kuu. Nii et, kui soovid teada, kuidas mõjutab Sind (või ka ühiskonda) Veevalaja energia, siis jälgi, mida toob Sulle eesolev kuu. Viimati leidis suur Veevalaja stellium aset ca 60 aastat tagasi.

Sel perioodil me januneme uute teadmiste, kogemuste ja innovatsiooni järele. Inimesed jõuavad järjest enam arusaamisele, mis on meie elus aegunud, ning püütakse leida uusi vaatenurki ja tegutsemisviise. Kaljukitse märgis loodud reeglid ja struktuur ning ühiskondlik kord tundub nüüd ahistav.

Olulisemaks muutub isikuvabadus. Püütakse vabaneda mõnedest piirangutest või pärssivatest teguritest, mis varem võisid tunduda ohutud, kuid nüüd takistavad.

Veevalaja perioodil suureneb inimeste ühtsustunne ning ollakse valmis seisma oma tõekspidamiste ja uskumuste eest. Inimesed ei karda enam eristuda – ollakse julgemad näitama välja oma tõekspidamisi, isegi kui see võib kaasa tuua teiste halvakspanu või mõnitamist. Veevalaja eesmärgiks on eneseteadlikkus ja iseenda harimine ning oma teadmiste levitamine, samuti tõe teadasaamine ja omaksvõtmine ning selle maailmale edastamine.

Veevalaja energia toob esile energia võidelda vähemuste eest, et kõigil oleksid võrdsed õigused ja võimalused. Veevalaja soovib ühendada kõiki inimesi ega taha lasta meid lahutada sellistest asjadest nagu raha, nahavärv, seksuaalne orientatsioon või muud tegurid.

Keerulisem võib olla aeg, mil Merkuur läheb retrograadi (30.01.-21.02.). Sel perioodil võib ette tulla, et me kipume oma sõnu sööma või tegema vigu. Kuid vigade tegemine ongi selleks, et neist õppida!

Veevalaja toob meile muutuseid, nii isiklikus kui ühiskondlikus plaanis – mingem siis muutustega kaasa, aga olgem samas vastutustundlikud! Aeg on näha elu uute silmadega!

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et