Astroloogia

Täiskuu Lõvi tähemärgis, 28.01.2021, on aeg keskenduda armastusele ja tänulikkusele

Artiklit võid ka kuulata podcastina 🎶 YouTube’is.

Täiskuuaeg on kulminatsioon ja tagasivaade sellele, mis toimus kuus kuud tagasi, kui leidis aset noorkuu selles samas tähemärgis. See on aeg murda mustreid ja leida uusi viise, mis takistavad meid jõudmast lähemale iseenda isiklikule rahulolule ja õnnetundele. Seega tuleks pöörata pilk hetkeks tagasi 19. augustisse. Selleks võid vaadata tol hetkel tehtud pilte või saadetud sõnumeid ja e-kirju, et meenutada teemasid, mis võivad nüüd esile kerkida. Mis iganes seemned me sel hetkel maha panime, siis just need teemad kerkivad uuesti päevakorda. Kas tuues loodetud viljad (või vähemalt esimesed märgid sellest, et viljad hakkavad küpsema) või leides lahendused kerkinud probleemidele. Täiskuu mõju kestab kolm päeva enne ja kolm päeva pärast täiskuud.

Sel korral leiab täiskuu aset Lõvi tähemärgis, 28.jaanuaril kell 21:16.

Täiskuu ajal Päike vastandub alati Kuule, tekitades vastandumist ka tunnete ja ego vahel. See võib esile kutsuda konflikte, eriti lähisuhetes – kas perekonnaliikmete, laste või partneriga.

Praegusel täiskuuperioodil toimub suur pingete kulmineerimine just fikseeritud tähemärkide energias. See tähendab, et kõige enam mõjutab see kõiki fikseeritud tähemärke – Sõnni, Lõvi, Skorpioni ja Veevalajat. Fikseeritud märgid on kinni enda põhimõtetes, kipuvad olema jäigad oma mõtte- ja tegutsemisviisides ega soovi nii lihtsasti muutuseid oma ellu. Seega sel täiskuuperioodil kipub olema nii, et keegi ei taha kuulata, mis teisel on öelda, igaüks ajab taga enda õigust ega ole valmis kompromissi tegema. Täiskuu viib küll pinged kõrgele, kuid minu soovitus on, et pea vastu ja jää rahulikuks – peale täiskuud olukord leeveneb.

Kuu Lõvis muudab meid domineerivaks ja enesekindlaks. Lõvi energia on seotud eneseväljenduse, esinemise ja loovusega. Samuti meeldivad Lõvile koosolemised, peod ja lõbusad tegevused ning loomulikult on Lõvi jaoks väga oluline flirt, romantika, kirg ja nauding. Just neid teemasid tõstab praegune täiskuu esile. Praegu on väga soodne aeg tegeleda igasuguste loominguliste ja mänguliste tegevustega.

Lõvi valitsev planeet on Päike, mis tähendab, et Lõvile meeldib silma paista ja juhtida ning talle meeldib, kui teda kiidetakse ja tunnustatakse. Kuna aga Päike vastandub hetkel Kuule, siis kipub Kuu jääma tähelepanuta. Kuu on seotud meie emotsioonidega. See tähendab, et me võime muutuda liiga emotsionaalseks ja paisutada mingeid teemasid üle – oluline on nendel päevadel leida tasakaal enda sisemaailma ja meid ümbritseva välise maailma vahel. Samuti toob Päike meis esile liidriks olemise vajaduse – siinkohal tasub jääda mõistlikuks ja teistega arvestavaks – alati ei pruugi olla oma idee see kõige parem ja ei tasu ka teistele oma arvamust liiga tugevasti peale suruda. Lõvi energia negatiivne pool ongi liigne enesekindlus, mis võib kohati paista lausa ülbusena, ning enesekeskne ja käsutav suhtumine. Hoia siiski meeled avatud ja püüa olla paindlik ning püüa olukordi näha ka teise inimese perspektiivist.

Sel täiskuul ongi oluline hoida enda vibratsioonid kõrgemal tasemel – hoia mõtted positiivsed ja ole tänulik selle eest, mis Sul juba on. Armastus on praegu väga oluline. Aga selleks, et meie elus saaks olla armastus, peame kõigepealt armastama iseennast – alles siis saame jagada seda teistele ja ainult nii saame tõmmata rohkem armastust enda ellu.

Jäta meile oma tagasiside. Sinu arvamus on meile oluline!

error: Sisu on kaitstud!
et